DARMOWA DOSTAWAdla wszystkich zamówieńBEZPIECZNEzakupySETKIstylowych wzorów

DARMOWA DOSTAWA dla wszystkich zamówień | BEZPIECZNE zakupy | SETKI stylowych wzorów

Drugi komplet 40% taniej Kod: 40DEC
O nas
 

WheelsFun to marka osłon na szprychy
wózków inwalidzkich.

W trakcie wieloletniego prowadzenia drukarni dostawaliśmy zapytania dotyczące przygotowania osłon na szprychy wózków inwalidzkich. Był to dla nas zupełnie nowy temat, jednak znajomość różnych technologii druku oraz własny park maszyn pozwoliły nam na podjęcie się realizacji tego typu zamówień. Do dzisiaj pamiętamy uśmiech, który towarzyszył pierwszej osobie, która odbierała swoje osłony. Z czasem takich zamówień na osłony pojawiało się coraz więcej. Zmieniały się oczywiście kolory grafiki i rozmiary osłon, wszystkie były przygotowywane na specjalne zamówienia. Radość, która zapamiętaliśmy z realizacji pierwszego zamówienia była również obecna przy kolejnych projektach. Wyjątkową frajdę z nowych osłon miały zwłaszcza dzieci. Możliwość tworzenia produktów, które cieszą innych dawała nam ogromną satysfakcję. 

Pomyśleliśmy wtedy, że produkty, które dają ludziom tyle radości nie powinny być przygotowywane na specjalne zamówienie, tylko być ogólnodostępne. Pojawił się więc pomysł na stworzenie sklepu internetowego ze stylowymi osłonami na szprychy wózków inwalidzkich. Zależało nam na stworzeniu miejsca, w którym w łatwy sposób będzie można dokonać zakupy wysokiej jakości osłon. Chcieliśmy, aby nasze produkty wyróżniały się też ciekawym wzornictwem oraz były łatwe w montażu.

 

Personalizowane osłony
na szprychy

Tworząc kolekcję chcieliśmy, aby wśród naszych projektów każdy odnalazł wzór dla siebie. Uwzględniliśmy w niej więc motywy dla dzieci, młodzieży oraz dla dorosłych. Wśród wyselekcjonowanych grafik znalazły się m.in. wzory zwierzęce, roślinne i artystyczne abstrakcje. Nieustannie pracujemy nad zwiększaniem liczby dostępnych wzorów. Zdajemy sobie jednak sprawę, że niektórzy z Was będą chcieli mieć osłony jedyne w swoim rodzaju. Takie, które zostaną przygotowane specjalne dla Was. Taka opcja jest dostępna dzięki personalizacji osłon. Wspólnie z naszym grafikiem możecie zaprojektować swoje wymarzone osłony. Więcej o personalizacji możecie przeczytaj TUTAJ.

Nawiązując do przesłania, które jest z nami od początku, bardzo chętnie zobaczymy uśmiech, który towarzyszy Wam podczas użytkowania naszych produktów. Jeśli będziecie mieć ochotę się nim pochwalić to chętnie udostępnimy Wasze zdjęcia w naszych mediach społecznościowych. Zachęcamy również do tagowania i oznaczania nas w postach na Facebook-u oraz Instagramie.

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl