DARMOWA DOSTAWAdla wszystkich zamówieńBEZPIECZNEzakupySETKIstylowych wzorów

DARMOWA DOSTAWA dla wszystkich zamówień | BEZPIECZNE zakupy | SETKI stylowych wzorów

Drugi komplet 40% taniej Kod: 40DEC
Personalizacja osłon
 

W WheelsFun dajemy możliwość stworzenia
spersonalizowanych osłon na szprychy

Spersonalizowane osłony na szprychy to idealna propozycja, jeśli zależy Ci na stworzeniu osłony z indywidualnym wzorem. Taki produkt będzie unikatowy, przygotowany specjalnie dla Ciebie. Pobudź swoją wyobraźnię i stwórz osłonę na szprychy, która w pełni będzie oddawać Twój gust. 

Możliwość personalizacji daje szansę na zaprojektowanie każdego elementu graficznego, według własnych wytycznych. Jeśli w naszej kolekcji nie znajdziesz wzoru, który w pełni spełniałyby Twoje wymagania możesz stworzyć swój. W projekcie możesz zainspirować się naszymi propozycjami lub stworzyć coś zupełnie innego. Na Twojej osłonie mogą znaleźć się zarówno ilustracja jak i zdjęcia. Uwielbiasz zwierzęta, kochasz psy, a może wolisz koty? Możesz stworzyć wzór, który pokaże światu Twoją miłość do zwierząt lub wykorzystać zdjęcia swojego pupila. Chciałbyś, żeby na osłonie znalazł się cytat, z którym się utożsamiasz? Nie ma problemu! Na Twojej osłonie może znaleźć się cokolwiek sobie wymarzysz, możliwości są nieograniczone.

" 

Zaprojektujmy razem
osłony dla Ciebie

Możesz samodzielnie przygotować plik wg naszych wytycznych, jeśli posiadasz takie umiejętności. W razie jakichkolwiek problemów chętnie Ci pomożemy. Jeśli nie czujesz się zbyt pewnie w obsłudze programów graficznych ale wiesz jak Twoja przyszła osłona powinna wyglądać, to poprawnym przygotowaniem projektu zajmie się nasz grafik. Napisz do nas i opisz jak chcesz, aby Twoje przyszłe osłony wyglądały.

"
"
"
"
"

Realizacja zamówień ze spersonalizowanymi osłonami trwa troszkę dłużej niż zamówień standardowych. Warto jednak wspomnieć, że wszystkie oferowane przez nas osłony są w tej samej cenie, te spersonalizowane również. Jeśli interesuje Cię wykonanie spersonalizowanej osłony to opisz nam swój pomysł lub wyślij gotowy projekt na shop@wheelsfun.com

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl